خانه » برنامه نویسی IOS

دسته بندی طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن Apple IOS :

۱- کاتالوگ شرکت

معرفی محصولات، خدمات و هر آنچه لازم است خود را معرفی کنید در قالب متن، فیلم ، عکس و صوت را می توان در کاتالوگو شرکت گنجاند.

۲- نشریه و روزنامه

اگر به صورت مستمر تولید محتوا دارید مثل نشریه، سایت و یا وبلاگ می توانید آن را به صورت برنامه موبایل ارائه نمایید

۳- آموزش

محتوای آموزشی از دسته های علمی، تفریحی، بهداشت و سلامت روان، بهداشت فردی، فضای مجازی، آموزش ریاضی و فیزیک، شعر و ادبیات و تمامی محتوای آموزشی به صورت تعاملی و یا ایستا قابلیت تولید برنامه موبایل را دارد.

۴- برنامه های اختصاصی

یک ایده خاص! ایده شما را عملیاتی می کنیم.
یا در کنار کسب و کار شما ایده ای مثل برنامه سایز یاب ( محاسبه اندازه سایز برای فروشگاههای لباس) معرفی میکنیم.

معرفی نمونه کارها و برنامه های IOS


برنامه موبایل IOS گروه مهندسی و بازرگانی فطرس

 

 

 

 

 


برنامه موبایل IOS فروشگاه صنایع فرش و موکت بابل

فروشگاه محصولات فرش و موکت بابلسر

 

 

 

 

 


برنامه موبایل اپ سایز فروشگاه دیمودا

با توجه به شکل گرفتن انواع فروشگاه های اینترنتی در زمینه های مختلف خرید اینترنتی ، ما بر آن شدیم تا فروشگاه اینترنتی تخصصی مد و پوشاک را با هدف ارائه محصولاتی با بالاترین کیفیتو نازلترین قیمت، تنها با در نظر گرفتن رضایت کامل مشتری راه اندازی کنیم .
فروشگاه اینترنتی دیمودا سایت تخصصی پوشاک و خرید آنلاین پوشاک و … در ایران است که جدیدترین کالاهای مد روز و منحصر به فرد را ارائه می دهد. اطلاعات تمامی محصولاتی که در سایت قرار دارد دقیق و کاملا واقعی و بدون بزرگ نمایی میباشد.

 

 

 

 

 

 

 


برنامه موبایل سایز یاب

شاید این مسئله برای شما پیش آمده باشد که بخواهید لباس سفارش دهید ولی نمی دانید سایز شما چند است. از همه مهم تر اینکه سایزها در کشورهای مختلف متفاوت بیان می شوند.

سایز یاب، ابزاری برای محاسبه سایز لباس های شماست. کافی است اندازه های خود را وارد برنامه نمایید و سایز شما به اروپا، آمریکا، انگلیس و … محاسبه خواهد کرد. در کنار ابزار محاسبه سایز ، اخبار مد و لباس در بخش دیگر این برنامه آورده شده است. لازم به ذکر است این برنامه کاملا رایگان می باشد و حامیان این برنامه همواره کمک رسان ما می باشند.

4231

Perhaps this has happened to you that you want to order your dress. But do not know what is your size. Most importantly of all sizes are expressed in different countries.
SizeYab, is a tool to calculate the size of your clothes. Just enter your size and your size in Europe, America, the UK and will be calculated. In addition to calculates the size, fashion news in other parts of the program are given. It should be noted that this program is completely free and the sponsors of the program are always our assistance.